tr Turkish
en Englishru Russiantr Turkish

Ürünlerimiz

HDPE 100 Boruları

HDPE 100 Boruları

PE borular su besleme ve sulama ağında, belirli endüstriyel kullanım ve kanalizasyon su dağıtım ağında kullanılır. HDPE'nin suya ve kimyasal maddelere direnci yüksektir ve darbelere karşı dayanıklıdır. Polietilen borular kimyasal ve fiziksel özelliklerine göre sınıflandırılmıştır. Materyaller PE 100’den üretilmiş ve TS 418-2 EN 12201-2, ISO 4427 standartlarına göredir.
PVC Boru ve Ekipmanları

PVC Boru ve Ekipmanları

HDPE (yüksek yoğunluklu polietilen) hammaddesinden 3600 mm çapa kadar üretilebilen bu borular yer hareketlerine,kemirgenlere, bitki köklerine ve kimyasal atıklara karşı dirençlidir
Drenaj Boruları

Drenaj Boruları

Drenaj Boru Sistemleri istenmeyen suların araziden uzaklaştırılmasında, inşaatların temelinde su varsa tahliyesinde, arazi ıslah çalışmalarında, kara yollarında ve yol banket çalışmalarında güvenle kullanılır. PVC Drenaj Boruları delikli ve deliksiz, yuvarlak veya alt tabanı düz at nalı şeklinde; PE Drenaj Boruları ise perforeli olarak kullanılmaktadır.
Koruge Boruları

Koruge Boruları

Koruge borular asit yağmurları, katı ve asidik maden atıkları ve yüksek konsantrasyondaki tuzlu, yakıt ve motor yağı karışmış yol sularını taşımada güvenle kullanılır. Kimyasallara mükemmel dayanımları vardır.Kendinden muflu birleştirme yönteminde manşon kullanımına gerek kalmadığı gibi işçilik, zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır.
Filtreler

Filtreler

Gübre Tankları

Gübre Tankları

Vana ve Ekipmanları

Vana ve Ekipmanları

Kablin Bağlantı Ve Malzemeleri

Kablin Bağlantı Ve Malzemeleri